Радіатор інтеркулера Mercedes E-class (W211) 02-09
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30509 |
| Виробник | NRF |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 113 мм |
| Глибина ядра радіатора | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | E-class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





