
713 6670 50, Підшипник маточини (передній/задній) Mercedes Vito (W638) 96-
1 317 ₴
- В наявності
- Код: 713 6670 50
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (передній/задній) Mercedes Vito (W638) 96-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6670 50 |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з моделлю | V-Class, Vito, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 317 ₴




