Ролик генератора BMW 7 (E38) 730d 98-01 (паразитний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36297 |
| Виробник | Gates |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Метал |
| Сумісність з моделлю | X5, Freelander, Range Rover, 3, Omega, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





