Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda CR-V IV 1.6i-DTEC 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350419 |
| Виробник | NRF |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 706 мм |
| Ширина ядра радіатора | 389 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴








