Радіатор кондиціонера BMW 5 (F10/F11)/6 (F12/F13) 11-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 567 000S |
| Виробник | Mahle |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 622 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з моделлю | 5, 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴






