
713 6789 50, Підшипник передньої маточини Ford Kuga I 2.0TDCi/2.5/4x4 08-
1 899 ₴
- В наявності
- Код: 713 6789 50
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (передньої) Ford Kuga I 2.0TDCi/2.5/4x4 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6789 50 |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴







