Радіатор кондиціонера Chevrolet Aveo 1.2-1.6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08005048 |
| Виробник | Van Wezel |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з моделлю | Cobalt, Mokka, Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





