
03002047, Радіатор охолодження Audi 80/100 1,6-2,0 86-
1 494 ₴
- В наявності
- Код: 03002047
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Audi 80/100 1,6-2,0 86-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03002047 |
| Виробник | Van Wezel |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Ширина ядра радіатора | 320 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 494 ₴






