Підшипник підвісний Mercedes Sprinter/Volkswagen Crafter 06- (d=47mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31851 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 47 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



