Радіатор кондиціонера Opel Insignia/Saab 9-5 1.6-2.8 08- (з осушувачем)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37005478 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Ширина ядра радіатора | 392 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴







