
715 523 0030/PD, Диск гальмівний задній Ford Transit 13-- (RWD) (308х18)
2 041 ₴
- В наявності
- Код: 715 523 0030/PD
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) Ford Transit 13-- (RWD) (308х18)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715 523 0030/PD |
| Виробник | Meyle |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Стан | Новий |
| Висота | 22 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 148 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 18 мм |
| Тип | Невентильовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 041 ₴




