
182231-203, Колодки гальмівні передні Ford Mondeo 12-
1 319 ₴
- В наявності
- Код: 182231-203
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Ford Mondeo 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 182231-203 |
| Виробник | Icer |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.8 мм |
| Висота | 66.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 76.1 мм |
| Товщина | 19.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 319 ₴





