
1 457 433 700, Фільтр повітряний Mercedes E-class (W124/W210) 93-02
447 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 700
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mercedes E-class (W124/W210) 93-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 700 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 331.5 мм |
| Ширина | 155.5 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, 124, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴




