
713 6401 80, Підшипник передньої маточини Peugeot Partner 98- (+ABS)
1 117 ₴
- В наявності
- Код: 713 6401 80
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (передньої) Peugeot Partner 98- (+ABS)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6401 80 |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, Partner, 306, 206, BX, Xsara, Berlingo, Xsara Picasso, 405, 406 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 117 ₴








