
0 986 479 S70, Передній гальмівний диск Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 02- (279.8x24)
1 674 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 479 S70
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 02- (279.8x24)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 S70 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Висота | 65.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 118 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 674 ₴




