Фільтр повітряний Honda Accord IX 2.0i 08-/VIII 2.0/2.4 03-08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 3434 |
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 341 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





